Módosul a Böszörményi úti campus behajtási rendje

A Debreceni Tavaszi Országos Kirakodóvásár ideje alatt, 2023. május 13-14-én a Debreceni Egyetem Böszörményi út 138. sz. alatti campusa területén a forgalmi rend a következőképpen módosul:

Gépjárműforgalom:
2023. május 12-én, pénteken 17 órától május 14-én, vasárnap 24 óráig az egyetem területére gépjárművel behajtani csak az Akadémia utca felőli kapun lehetséges.

Gyalogosforgalom:
2023. május 13-án, szombaton és május 14-én, vasárnap az Akadémia u. vagy a Békéssy Béla u. (körforgalom) felőli bejáratot lehet használni. Minden egyéb bejárati kapu zárva lesz.

Közzététel dátuma

Események

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszéke a szeminárium-sorozatának utolsó előadását tartja május 23-án, csütörtökön 12 órától az Élettudományi Épület Udvardy termében (F201). Az előadás angol nyelven hangzik majd el.  A tanszék egyetemi docense, Tökölyi Jácint előadásának címe: The role of environmental microbiota in animal health and fitness A prezentáció online is megtekinthető: https://www.youtube.com/channel/UCIeGGrqucJVsbs4KoCOR7cw/live