Nem tudtuk megszorítani az akadémistákat

U12-es csapatunk nagyarányú vereséget szenvedett a DVSC LA együttesétől.

Az egyik legnehezebb feladat várt Mester Norbert gyerekeire pénteken, ugyanis kiemelt akadémia ellen léptek pályára, a DVSC fiataljaival mérték össze negyedjére erejüket.

Gyors gólváltással indult a mérkőzés, a vendégek vezető találatára Giczei Hunor azonnal válaszolt. Innentől viszont érvényesült a papírforma, igaz, ehhez kellettek hibáink és fokozatosan elléptek a piros fehérek.

Próbáltunk ritmust váltani, lett volna lehetőség zárkózni, ám újabb gólokat az akadémisták szereztek. A mérkőzés végére kilenc találat szerepelt a nevük mögött, míg nálunk maradt az egy.

MLSZ Országos U12 Észak-Kelet 26. forduló

DEAC – DVSC LA: 1-9

DEAC: Tóth N. – Fábián, Giczei, Harsányi, Nagy Zs., Antal, Sinka, Seres, Szakál

Cserék: Kiss Cs., Csigai, Tóth B., Kondor, Halász, Gyetkó, Molnár

Vezetőedző: Mester Norbert

Gólszerző: Giczei 6’

Mester Norbert: Nem a megfelelő mederben zajlott a hetünk, betegségek, sérülések miatt sok volt a hiányzónk, ez pedig hatással volt a mai mérkőzésre. Most is látszott, vannak periódusok, mikor fel tudjuk venni a versenyt az akadémiákkal, viszont a DVSC-nél 10-12 játékos tudja hozni magas szintet, addig nálunk kevesebb. Fájó a nagyarányú vereség, de tanulnunk kell belőle, de nem történt tragédia, gyerekekről beszélünk, nem a számszerű eredmény a legfontosabb. Még többet kell dolgoznunk a jövőben, akkor az akadémiák nyomába érhetünk. Ezúttal nem a bátor, kezdeményező focit volt ránk jellemző, én sem döntöttem jól, mikor defenzívebb játékot kértem a fiúktól, ebből én is tanultam. A hátralévő két fordulóban szeretnénk meglepetést okozni, kik-meccset játszani az akadémiákkal.

The post Nem tudtuk megszorítani az akadémistákat appeared first on DEAC.