Forgalmi rend változás az Auguszta telepen

A DE Klinikai Központ Nagyerdei Campus II. telep Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika Haemodinamikai Labor kivitelezése a végső fázisba érkezett, így 2023. november 13-tól a forgalomkorlátozások megszüntetésre kerülnek, a forgalmi rend visszaáll az eredeti, kivitelezés előtti állapotba.

Ezek érintik az „A” és „C” épületszárnyak melletti alagsori lehajtó rámpák és az alagút forgalmát, a lezárt „A” és „C” épületszárnyak melletti útszakaszt, valamint a Szanatórium utcán lévő tehermentesítő kapun áthaladó forgalmat is. Ezen a kapun a bérlettel rendelkező gépjárművek számára a forgalmi rend megváltoztatásakor engedélyezett be-, és kilépés továbbra is 0-24 órábanbiztosított.

Törös Attila
főmérnök

Közzététel dátuma

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.