Csapadékvíz hálózat kiépítése a Böszörményi úti campuson

Megkezdődött a Debreceni Egyetem, Böszörményi úti campus területén a csapadékvíz hálózat kiépítésének munkálatai. A tervezett beruházást szakaszosan, ütemezetten végzik a szakemberek. Az egyes szakaszok munkaterületeit a balesetek megelőzése érdekében lekerítik.
A munkálatok zajjal, zöld területi és út feltárásokkal, valamint várhatóan forgalmi és parkolási korlátozásokkal járnak.

A munkálatok az alábbi területeket érinti:

- Veres Péter Kollégium belső park részét,

- Agrár étterem előtti és melletti területet,

- Arany Sándor Diákapartman előtti és melletti területet,

- HR Igazgatóság melletti területet,

- MAG-Ház előtti területet,

- Fényház előtti területet,

- Akadémia kert belső út melletti zöld területet.

Közzététel dátuma

Események

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszéke a szeminárium-sorozatának utolsó előadását tartja május 23-án, csütörtökön 12 órától az Élettudományi Épület Udvardy termében (F201). Az előadás angol nyelven hangzik majd el.  A tanszék egyetemi docense, Tökölyi Jácint előadásának címe: The role of environmental microbiota in animal health and fitness A prezentáció online is megtekinthető: https://www.youtube.com/channel/UCIeGGrqucJVsbs4KoCOR7cw/live