Számos programot kínál a DEAC családi napja

A Debreceni Egyetemi Atlétikai Club idén május 1-jén, szerdán rendezi az immár hagyományos és nagy népszerűségnek örvendő családi napját, amelyen számos sportággal ismerkedhetnek meg a kilátogatók.

Május 1. a munka ünnepe, ám ez a nap a legtöbb ember számára mégis inkább a pihenésről, kikapcsolódásról szól. A DEAC családi napja pedig erre remek lehetőséget biztosít, hiszen a klub idén is megrendezi a népszerű sportágválasztó eseményét.

A legkisebbektől az idősebbekig mindenki megtalálja majd a számára legérdekesebb elfoglaltságot a Dóczy utcai sportcampuson. A DEAC-Kaland programban a Debreceni Egyetem sportklubjának húsz sportágát lesz lehetőség kipróbálni. Az állomásokon pecséteket gyűjthetnek a résztvevők, akik ha eleget megszereztek, nevezhetnek az értékes nyeremények egyikére.

Emellett lehet majd beszélgetni a szakosztályok vezetőivel, sportolóival, később pedig akár a DEAC-családhoz való csatlakozás is megvalósulhat.

A következő pontoknál lesz lehetőség a pecsétek megszerzésére 10 órától délután 3-ig: amerikai futball, asztalitenisz, cheerleaders, darts, floorball, frizbi, jégkorong, kézilabda, kosárlabda, labdarúgás/futsal, mazsorettsport, petanque, rögbi, röplabda, sakk, shotokan karate, szabadidősport, tenisz, torna, vívás.

A DEAC-Kaland keretein kívül még további három szakosztállyal lehet megismerkedni: lovaglás (csak felszerelések és információk), sétafoci, esport.

A legkisebbeket idén is ugrálóvár, kézműves sarok és arcfestés várja.

A belépés ingyenes!

DEAC Családi nap
2024., május 1., szerda 10:00-15:00
DEAC Sportcampus (Dóczy utca 9.)