Konzultációs lehetőség tartós betegséggel élő, vagy hosszabb idejű betegállományból visszatérő munkatársaink részére

Debreceni Egyetem Kancellária Megváltozott Munkaképességűek Szolgáltató Központja konzultációs lehetőséget ajánl azoknak a munkatársaknak, akik tartós betegséggel, egészségkárosodással élnek, de ez nem akadályozza a munkavégzésüket, és azokat a munkatársainkat, akik munkahelyi balesetet szenvedtek, vagy hosszabb idejű táppénzes állományban voltak, és betegségük tartóssá vált, vagy még jelenleg is táppénzen vannak.

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.